Reklama
Reklama

Komentarze

4
A
amblin 😏 Szyderca
10 lat temu

kiedyś to był ktoś teraz to nikt

0

Zglos komentarz

L
lodazajeansy 😏 Szyderca
10 lat temu

Fajnie tylko, że ruscy polske by zmietli z powierzchni ziemi w tydzień a niemcy zniszczyli gospodarczo.

0

Zglos komentarz

R
rafal8 🎖️ Snajper
10 lat temu

Ta PiSda musi trafic na główną!

0

Zglos komentarz

B
banita35 🌾 Wieśniak
10 lat temu

tu nie chodzi chlopaku o partie!!!!!!!!! zrozum to.Tu chodzi o POLSKE

0

Zglos komentarz

H
homar123 🌾 Wieśniak
10 lat temu

To jest typowy wiesniak! znalazl sie na wlasciwej stronie.

0

Zglos komentarz

Reklama