Reklama
Reklama

Komentarze

5
L
luzak.ok 🌾 Wieśniak
10 lat temu

i jeszcze we wszystkich mediach pokazuja jej zdjecie z ,,reklama,, samsunga

0

Zglos komentarz

S
slyfly 😏 Szyderca
10 lat temu

bo nazwisko jakoś nie polskie...

0

Zglos komentarz

M
maks2001 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Niestety inni zaginieni to zwykli biedacy :(

0

Zglos komentarz

S
sylwester2712 🌾 Wieśniak
10 lat temu

no właśnie kim była ta kobieta ze taki szum po jej zaginięciu

0

Zglos komentarz

T
thc84 🌾 Wieśniak
10 lat temu

bo trzeba mieć man lub berg w nazwisku

0

Zglos komentarz

Reklama