Reklama
Reklama

Komentarze

17
S
szyps 🏹 Łowca
10 lat temu

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest, że to było nagrane z ukrytej kamery i miało być zapewne wymierzone w tego porządnego gościa. Pewnie wielu Niemców myśli tak jak on ale przecież trzeba przestrzegać poprawności politycznej...

0

Zglos komentarz

M
mingus33 🎖️ Snajper
10 lat temu

miałem to samo napisać. prawdopodobnie już nie jest urzędnikiem.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Mam rozumieć że to się też tyczy emigrantów z Polski?

0

Zglos komentarz

D
diamondvp 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Pytanie do admina dlaczego dopiero teraz to trafiło na główną skoro ma 350+ a wstawki dewiantów lewackich przy fałszywych plus 50 lecą na główną pierwszego dnia !?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Nie po drodze z taką wstawką.

0

Zglos komentarz

K
kermitzaba 😏 Szyderca
8 lat temu

To wyglada jak jakiś niemiecki odpowiednik TVN lub Polsatowej "sprawy dla reportera" , gdzie nagrano urzędnika, który wreszcie mówi jak jest, ale na bank poszło to w eter jako niedopuszczalne , rasistowskie ,ksenofobiczne, prawackie, i co tam tylko jeszcze zachowanie, za które to urzędnik...

To wyglada jak jakiś niemiecki odpowiednik TVN lub Polsatowej "sprawy dla reportera" , gdzie nagrano urzędnika, który wreszcie mówi jak jest, ale na bank poszło to w eter jako niedopuszczalne , rasistowskie ,ksenofobiczne, prawackie, i co tam tylko jeszcze zachowanie, za które to urzędnik poniesie straszna karę, zaś biednego Ahmeda pogłaskają po główce i podniosą socjal i wynajmą służąca, żeby Ahmedkowi prała, bo to urąga jego islamskiej godności pana i władcy.

0

Zglos komentarz

I
irek285 🏹 Łowca
9 lat temu

Jak by ich od poczatku tak nie nauczyli to by wiedzieli.A jak sie dawalo i krzyczalo chodzcie do niemiec my wam damy to teraz maja. Za pare miesiecy jak sie zaczna stwiac ze nie beda dawac socjalu to wyjda na ulice zrobia im rozpierduche.Tak sie konczy taniec z emigrantami.

0

Zglos komentarz

Z
10 lat temu

Ufff! Dobrze, że tam nie żyjemy! Poza tym kto by zniósł te średnie zarobki 3500 euro?!

0

Zglos komentarz

K
krkLol 🏹 Łowca
10 lat temu

Znając życie facet już od dawna jest ex-kierownikiem i pewnie ex-pracownikiem z zarzutem dyskryminacji ze względu na rasę i narodowość:/

0

Zglos komentarz

K
kuba17061986 🌾 Wieśniak
10 lat temu

serce moje się raduje widząc tak optymistycznie nastrajający filmik

0

Zglos komentarz

A
adek221182 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Tę karaluchy plują nam w twarz a Lewusy z UE wciąż próbują wmówić że to deszczyk pada

0

Zglos komentarz

D
Daro7309 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Zapewne takie sytuacje zdarzały się już wcześniej. Tyle że w myśl poprawności polityczniej takie materiały nie miały prawa ujrzeć światła dziennego Nie można przecież czepiać się mniejszości Mam tylko nadzieję że wszyscy się obudzą

0

Zglos komentarz

K
Karolu69 🏹 Łowca
10 lat temu

Najpierw Merkel odcedzi, z tego syfu, to co jest choć trochę wartościowe. Resztę rozepchnie po Jełropie

0

Zglos komentarz

H
hagen24 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Karolu69 Toż to jak szukać kilku ziaren w kilku tonach plew.

0

Zglos komentarz

L
lolo88888888 😏 Szyderca
10 lat temu

zgadnijcie kto pewnie starci pracę po tym nagraniu?

0

Zglos komentarz

I
irek285 🏹 Łowca
9 lat temu

Podoba mi sie twoj humor!

0

Zglos komentarz

G
Gruber 🎖️ Snajper
10 lat temu

Ale społeczeństwo niemieckie od dawna wie że tak jest, tylko polityków ich zdanie nie obchodzi

0

Zglos komentarz

P
Pablo93csw 🏹 Łowca
10 lat temu

oczywiście niemiecki propgandowy "ojrosolidarny" tvn i tvp z kraśko na czele tego nie puszczą w wiadomościach, jako dowód co myślą o tym obywatele. Tylko oczywiście Polacy i Węgrzy to rasiści, którzy nie chcą być ubogaceni kulturowo przez terrorystycznych darmozjadów nierobów!! Kraśko w tv...

oczywiście niemiecki propgandowy "ojrosolidarny" tvn i tvp z kraśko na czele tego nie puszczą w wiadomościach, jako dowód co myślą o tym obywatele. Tylko oczywiście Polacy i Węgrzy to rasiści, którzy nie chcą być ubogaceni kulturowo przez terrorystycznych darmozjadów nierobów!! Kraśko w tvp jeszcze powie jak to biedny ziomek imigrant rzuca w nas kamieniem z napisem love na przywitanie i okazanie swojej sympatii i oczywiście te biedne dzieci..., idzie z tysiąc chłopów, 4 kobiety i jedno dziecko, a oni i tak pokażą to jedno dziecko, które niesie kobieta. Średniowiecze wkroczyło do 21 w

0

Zglos komentarz

W
wyrwisut 🌾 Wieśniak
10 lat temu

U nas bohaterem a w niemczech zapewne stracił pracę kierownika placówki, ciągany jest po sądach a w TV pokazują to mówiąc jacy to imigranci są biedni. Jeszcze trochę ich czeka nim zachód osiągnie cywilizowany poziom.

0

Zglos komentarz

J
jarcy 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Wszystko ładnie pięknie ale poprawności politycznej to nie wsmak

0

Zglos komentarz

S
sztefanhunter 😏 Szyderca
10 lat temu

Ludzie z reguły są rozsądni, gorzej z tymi co ich "reprezentują" w parlamencie.

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
10 lat temu

Pewnie wielu ludzi jest rozsądnych w Unii, tylko nie mogą się przebić ze swoimi poglądami.

0

Zglos komentarz

Reklama