Reklama
Reklama

Komentarze

5
V
vacarius 🏆 Master
10 lat temu

Siedzisz na ruskim necie? To wiele wyjaśnia kacapie! PIS i polska prawica jest już od dawna w rękach kacapów.

0

Zglos komentarz

M
mysliwy 😏 Szyderca
10 lat temu

Chyba mówisz o sobie.

0

Zglos komentarz

B
bigszu99 🎖️ Snajper
10 lat temu

vacarius po ile teraz mamy rubla?

0

Zglos komentarz

K
10 lat temu

tygrys jestes rucholem przyznaj sie

0

Zglos komentarz

M
mysliwy 😏 Szyderca
10 lat temu

Jeszcze trochę i w Polsce będzie to samo, póki mamy władzę parlamentarną to grozi nam druga Ukraina i rozbiór, trzeba zmienić konstytucje i wzmocnić rolę prezydenta.

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
10 lat temu

PROPONUJE POCZEKAC DO KONCA KADENCJI - TEN MOGLBY NAROBIC DUUUUZEGO MBIGOSU !!

0

Zglos komentarz

P
piotrek_12346 🏹 Łowca
10 lat temu

Śmieją się też z naszego prezydenta, rządu i kaczyńskiego!! Idziemy dobrą drogą

0

Zglos komentarz

P
pablo333x 😏 Szyderca
10 lat temu

haha swoja droga to smiesznie sie trzymal tej mownicy, ciezko oderwac skuwensyna hahaha no i ten chwyt bezcenny haha

0

Zglos komentarz

Reklama