Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

a w tv trybunał, trybunał, trybunał. podziekujcie Patologii Obywatelskiej.

0

Zglos komentarz

A
ASY37 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Popieram mieszkańców Olecka. Zaiste piękne miasto.

0

Zglos komentarz

M
MaciejM1974 🌾 Wieśniak
10 lat temu

No to może zagorzali zwolennicy kur....ewskich rządów po tacy jak sewenap i maxicoweri przygarną te bydło pod swój dach.

0

Zglos komentarz

L
lukaszenka17 😏 Szyderca
10 lat temu

Całkowicie się z tobą zgadzam :).

0

Zglos komentarz

Reklama