Reklama
Reklama

Komentarze

13
G
grzesiek9009 🌾 Wieśniak
10 lat temu

a te pe -file po kolędzie zbierają na biednych

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
10 lat temu

BIEDNYM TO ONI BY MICHE ZE STOLU ZABRALI A DAC COS ?? CHYBA ZARTUJESZ !!

0

Zglos komentarz

M
Meloman1 💩 JP 100%
10 lat temu

No to teraz czekamy, aż pan Jerzy Owsiak wytoczy mu proces o zniesławienie :)

0

Zglos komentarz

N
10 lat temu

Dziwny jakiś ten "ksiądz", dzieci nielubi?, większość w tym fachu przytula je do łona.

0

Zglos komentarz

K
krowal 😏 Szyderca
10 lat temu

Na jego potrzeby wystarczy tych zdrowych. Poco inwestować w chore, skoro ta kasa może iść do niego.

0

Zglos komentarz

S
S221 🏆 Master
10 lat temu

Pisiory won z wiochy

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

wydał rozkaz wielmożny PAN,może coś jeszcze?

0

Zglos komentarz

W
waskiwaski77 🌾 Wieśniak
10 lat temu

mochery nauczać, a nie ludzi rozumnych

0

Zglos komentarz

P
PO_chwa 🏆 Master
10 lat temu

Nie PiSiory tylko ludzie mądrzy . Niech owsik przedstawi papiery ile wydaje ? to że ja będe budował domy dla bezdomnych nie znaczy że ja robię dobrze dla nich . Bo moge w przetargach oszukiwać i brać milionowe łapówki .

0

Zglos komentarz

M
MAKACAKA 😏 Szyderca
10 lat temu

zus niech przedstawi statystyki

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Jak barany będziecie mieć potomstwo to docenicie ta charytatywną organizacje na rzecz dzieci

0

Zglos komentarz

A
amenhotep 🏹 Łowca
10 lat temu

Do czerwonych puszek - NIE, do wiklinowych koszyków - TAK.

0

Zglos komentarz

M
MAKACAKA 😏 Szyderca
10 lat temu

zarabia czy nie zarabia mam to w d..(wiem ze zarabia)i powinno byc to zakazane ale nie dlatego ze zbiera i kupuje dla dzieci i starszych,dlatego ze jego role po cichu powinno przejac panstwo i robic to za niego. jak widac przez te lata panstwo jest na tyle nieudolne ze nie jest w stanie zapewnic tak...

zarabia czy nie zarabia mam to w d..(wiem ze zarabia)i powinno byc to zakazane ale nie dlatego ze zbiera i kupuje dla dzieci i starszych,dlatego ze jego role po cichu powinno przejac panstwo i robic to za niego. jak widac przez te lata panstwo jest na tyle nieudolne ze nie jest w stanie zapewnic takiego sprzetu.prosze tylko pisowcow zanim napisza ze caritas "daje"o wygrzebanie(a teraz bedzie juz ciezko)podsumowania roku caritasu z gniezna gdzie ponad 90%poszlo na wydatki administracyjne (czyli to co zebrali wydali na...zbieranie tego co zebrali)

0

Zglos komentarz

M
mysliwy 😏 Szyderca
10 lat temu

Wyposażenie szpitali? A w co Owsiak wyposaża szpitale i ile godzin dziennie te urządzenia pracują?

0

Zglos komentarz

D
Domino1970 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Na oddziale geriatrii w szpitalu, w którym mój dziadek przebywa od 3 lat, wszystkie pokoje wyposażone są w sprzęty od Owsiaka i działają od 2 lat. Czy to Ci wystarczy?

0

Zglos komentarz

P
pdonn 😏 Szyderca
10 lat temu

Międlar jak chce walczyć z hochsztaplerstwem i naciąganiem to niech zacznie od "swojego" przedsiębiorstwa!

0

Zglos komentarz

C
cichy_obserwator 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A właśnie, że wrzucę na pohybel czarnej hołocie.

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
10 lat temu

PANIE OWSIAK !!. NIECH SIE PAN POLGLOWKAMI NIE PRZEJMUJE - TO CZASOWE !!.

0

Zglos komentarz

Reklama