Reklama
Reklama

Komentarze

6
K
krewky 🌟 Padawan
10 lat temu

Czemu wrzucasz pana Sznuka na wiochę? To chyba ostatnia osoba, która powinna się tu znaleźć.

0

Zglos komentarz

S
Spokoloko909 😏 Szyderca
10 lat temu

Gdyby w sejmie panowala taka uczciwosc

0

Zglos komentarz

M
Majkel_90ad 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Gdzie tu wiocha ???

0

Zglos komentarz

A
AleWiocha33 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Szacun !!!

0

Zglos komentarz

T
TT135 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Rzeczą ludzką jest błędy popełniać, a głupotą w błędzie trwać. Więc dobrze się zachował przyznając się do błędu.

0

Zglos komentarz

T
thexaw 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jak to jest, że w teleturniejach wymagających największej wiedzy, są najbardziej gó*****e nagrody...

0

Zglos komentarz

Reklama