Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
10 lat temu

Tak to już musi być w Polsce bo inaczej rowerzysta najedzie specjalnie na pieszych i powie ze oni mu na ściażkę rowerową wchodzi.

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
10 lat temu

Sobie wycieraczki kup i gazu ile sił w pe**łach

0

Zglos komentarz

T
tojaartek 😏 Szyderca
10 lat temu

To z budżetu partycypacyjnego. Niestety projektant jest id**tą. My mieszkancy ulicy Łukowskiej jestesmy w szoku.

0

Zglos komentarz

Reklama