Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
mac500 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Wkrtce pewnie jeszcze zrobi? podwy?k? cen biletw...

0

Zglos komentarz

L
lawista 🌾 Wieśniak
10 lat temu

To ciekawe 03.01.16r wracałem z Warszawy do Katowic i darmowy napój dostałem.

0

Zglos komentarz

P
pdonn 😏 Szyderca
10 lat temu

No właśnie. 17 grudnia jechałem do Wawy. W jedną i drugą stronę napój dostałem.

0

Zglos komentarz

R
RuterFull 🎖️ Snajper
10 lat temu

busia-że się cieszą...

0

Zglos komentarz

B
barti442 🌾 Wieśniak
10 lat temu

wsiadać do pendolino po snikersa to lepsze niż walczyć o choinkę 26 grudnia...he he...

0

Zglos komentarz

Reklama