Reklama
Holenderscy lewacy włożą spódniczki...

Holenderscy lewacy włożą spódniczki...

przez [Usunięty użytkownik] — 10 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
B
bigszu99 🎖️ Snajper
10 lat temu

Zapewne to holenderscy pederaści chcą zastąpić Niemki ciapatym. To jest prawdziwe poświęcenie! Ten z prawej nawet się na biało wysmarował w nadziei na lepsze branie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Heroizm i czysta solidarność europejska. Feministki nie chcą bronić kobiet są pewnie za bardzo męskie, to zajęli się tym mężczyźni (ale nie fanatycy) :)

0

Zglos komentarz

I
Ice_Queen 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Niech uważają bo spodobają się jeszcze jakiemuś muslinowi.

0

Zglos komentarz

Reklama