Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
kris072 🏹 Łowca
10 lat temu

15 metrów śniegu i asfalt widać u nas spadło 5 cm i na drodze lód!!!

0

Zglos komentarz

M
10 lat temu

Jakby mnie takzasypało na tej drodze to byście musieli trynkiwicza z łańcucha spuścić żeby po zapachu mojego słodkiego odbytu mnie odnalazł: )

0

Zglos komentarz

C
Czaplak 🌾 Wieśniak
10 lat temu

To nie jest Japonia, bo tam się jeździ lewą stroną. Ja bym stawiał na Norwegię.

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
10 lat temu

Nie wiedziałem, że tego typu autobus ma aż 6 m wysokości.

0

Zglos komentarz

Reklama