Reklama
Reklama

Komentarze

5
G
gastryk 😏 Szyderca
10 lat temu

Coś więcej?? --co się nadaje do prokuratury?

0

Zglos komentarz

M
marcinek235 😏 Szyderca
10 lat temu

A kto się wygada.

0

Zglos komentarz

K
kapelushnikov 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Niestety, w jakiejkolwiek spożywce wynoszenie jedzenia przez pracowników to norma. I jeszcze się oburzają, jak szef zdecyduje się założyć monitoring w miejscu pracy. True story.

0

Zglos komentarz

B
borwielki 😏 Szyderca
10 lat temu

To jest chleb powszedni. Wszędzie, gdzie ktoś może coś ukraść to się zawsze chętny znajdzie. Dziwi mnie tylko dlaczego nie ma kontroli rzadnych. A no dlatego bo ci przy korycie są zajęci swoimi większymi sparawami.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

ZŁOTA WYSPA Tuska ... mydło w kiblach nie ginie?

0

Zglos komentarz

W
wrednowata 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Dlatego w więzieniach ludzie jedzą lepiej jak w szpitalach . nie ma jak wynieść do domu .

0

Zglos komentarz

Reklama