Reklama
Reklama

Komentarze

4
N
niebieskigsz 💩 JP 100%
10 lat temu

Nie w Szwajcarii tylko produkcja stacji TV ze Szawjcarii i tyle...

0

Zglos komentarz

P
pdonn 😏 Szyderca
10 lat temu

Każdy wie że Sydney nie jest w Szwajcarii tylko w tej... A... A... Austrii! ;)

0

Zglos komentarz

K
kolafantapepsi 🌾 Wieśniak
10 lat temu

odpowiedzialni za produkcję, montaż, emisję oraz zdjęcia jest ekipa ze Szwajcarii. Wiocha dla autora za niedouczenie. Chciał zabłysnąć a wyszło jak zawsze :D

0

Zglos komentarz

V
vancol 🌾 Wieśniak
10 lat temu

...co za ciamajda z autora...

0

Zglos komentarz

Reklama