Reklama
Reklama

Komentarze

16
T
thexaw 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Żeby jeszcze chociaż dywan mieli.

0

Zglos komentarz

H
Heisenberg88 🏹 Łowca
10 lat temu

Wyglądają na porządną Rosyjską prawilną rodzinkę, więc dywan gdzieś wisi na ścianie, nie ujęty w kadrze :-)

0

Zglos komentarz

H
hatson 😏 Szyderca
10 lat temu

Moze to prototyp odkurzacza Roomba i by sie na dywanie obalil :)

0

Zglos komentarz

J
jahoo07 😏 Szyderca
10 lat temu

Przez chwile przekonany byłem że dziadziuś trzyma droida z Gwiezdnych Wojen R2D2.

0

Zglos komentarz

A
absur 😏 Szyderca
10 lat temu

najważniejsze że są szczęśliwi, reszta w pis.du !

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

bo to nie Zelmer?

0

Zglos komentarz

E
Emsi25 🎖️ Snajper
10 lat temu

duma rodziny

0

Zglos komentarz

K
Kinomarek 🏹 Łowca
10 lat temu

To jest samowar albo samogon.

0

Zglos komentarz

F
fulis 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Biedny R2D2.Skonczyl jako odkurzacz.

0

Zglos komentarz

M
micy 🌾 Wieśniak
10 lat temu

HYLA Poland R.I.P.

0

Zglos komentarz

A
alehistoria 😏 Szyderca
10 lat temu

Ten odkurzacz wygląda jak spora urna i pewnie dlatego właściciele są tacy zmartwieni .

0

Zglos komentarz

S
Shady76 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Czy kiedyś nadejdzie czas, że ludzie w końcu nauczą się, że skrót od "tysiąc" to "tys."? W tym słowie nie ma litery "ś"...

0

Zglos komentarz

G
g6307844 😏 Szyderca
10 lat temu

sądząc po liczbie minusów myślę, że oni tego nie przyjmują do wiadomości

0

Zglos komentarz

H
hunzwig 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Sssssssssprzątałbym.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Chooy, że nie ma co do gara włożyć. Ważne, że jest odkurzacz za 5 tys. (wygrany w konkursie)...

0

Zglos komentarz

N
NecrosDeus 😏 Szyderca
10 lat temu

Co oznacza ten skrót "tyś"?

0

Zglos komentarz

K
kubaaa8792 🌾 Wieśniak
10 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=Jpw92hjXQyI dokładnie to :D

0

Zglos komentarz

M
max1959 🌾 Wieśniak
10 lat temu

To nie posiadacze odkurzacza, to de**le.

0

Zglos komentarz

B
Bukmacherka34 🌾 Wieśniak
10 lat temu

ten facet ma dwie żony?

0

Zglos komentarz

A
anartur 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Nie ma chyba nic bardziej wkurzającego jak ci domokrążcy wiskający biednym ludzią takie cudowne fanty za parę tysięcy.

0

Zglos komentarz

Reklama