Reklama
Source: YouTube

Francuskie media liberalno-lewicowe nabijają się z Polski

przez [Usunięty użytkownik] — 10 lat temu
18

Zglos post

Reklama

Komentarze

15
W
windu 🌾 Wieśniak
10 lat temu

,, Pray for Paris "

0

Zglos komentarz

N
Nazgulowsky 🌾 Wieśniak
10 lat temu

"Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni" życzę temu redaktorowi, żeby przypadkiem ciapaci mu mo**y nie obili.

0

Zglos komentarz

A
alehistoria 😏 Szyderca
10 lat temu

My Polacy nie śmiejemy się z Prezydenta Hollande , bo z niego śmieje się cała Unia , za to ,że uzurpuje sobie wraz z Panią Merkel do rządzenia Europą .

0

Zglos komentarz

K
Kinomarek 🏹 Łowca
10 lat temu

lewacki bohater w telewizorze, zawsze byliście kolaborantami, teraz wchodzicie w dupsko ciapatym, zobaczymy jak wam podziękują.

0

Zglos komentarz

I
ikeauppsala 💩 JP 100%
10 lat temu

Ej wiocha, nie rób wiocha jak TVN, fais pas ton plouc!! Nie wiesz co powiedział redaktor to nie pisz bzdur. Redaktor podkreśla wielokrotnie ze Andrzej Duda jest pełen wigoru i życia. Nawet jak mówi w swoim języku to wiadomo że pozytywnie. A Szydło jak mówi to takim tonem jakby się miała albo rozplak...

Ej wiocha, nie rób wiocha jak TVN, fais pas ton plouc!! Nie wiesz co powiedział redaktor to nie pisz bzdur. Redaktor podkreśla wielokrotnie ze Andrzej Duda jest pełen wigoru i życia. Nawet jak mówi w swoim języku to wiadomo że pozytywnie. A Szydło jak mówi to takim tonem jakby się miała albo rozplakac albo mówi o czymś smutnym dlatego lepiej się widz czuje co mówi jeśli jest podkład muz. Tyle w temacie. Żadnej złośliwości. Pełna kultura nikt nie jest obrażony.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Hahaha , w listopadzie rozje.bali 130 zabojadow, ale ubaw , czekamy na kolejne tego typu jajca , ale sie usmialem

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Niech znowu ich rozpi****lą to my będziemy się śmiać z żabojadów co zdradzili nas z Anglikami a jak się mówi historia lubi się powtarzać, więc nie wiem na co my wchodzimy w układy z tymi zdrajcami!!!

0

Zglos komentarz

A
andrzejsl1970 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

nie wiedziałem ze Szydło ma 2 żakiety bo broszek ma z 10 szt

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Oni nie śmieją się z Polski tylko z Szydło a to zasadnicza różnica .

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
10 lat temu

Widzisz, stwierdziłeś fakt, to Cię tępe katooszołomy zminusowały.

0

Zglos komentarz

S
schefferville 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A ją nie śmieje się z ciebie tylko z twojej głupoty

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

media liberalno-lewackie :))) to jest " pet*t journal" z kanal+ gdzie smieja sie z wydarzen dnia i ze wszystkich :merkel hollande putina itp itd" napasci" na Polske nie bylo ,tyle ze publike maja tak glupia ze musza im pokazywac pankarty kiedy sie smiac

0

Zglos komentarz

D
darek289 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Zeby mu te je***e małpy rodzinę zruchali to będzie sie smiał pajac!!!

0

Zglos komentarz

T
taranos 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Śmiać się trzeba umieć też z siebie :-)

0

Zglos komentarz

C
chlebzsmalcem 😏 Szyderca
10 lat temu

Pod Monte Casyno , jakos im milo bylo widziec Polakow i nikt wtedy z tych strachliwych g**jkow sie z nas nie smial

0

Zglos komentarz

R
rozpruwacz78 🏹 Łowca
10 lat temu

Nie widzę związku a czemu? Bo Monte Ca*sino leży we Włoszech. Twoje gratulacje

0

Zglos komentarz

A
ASY37 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Zasadniczo satyryk ma rację. Faktycznie sposób wypowiedzi Pani premier jest nieco specyficzny. Odnosi się wrażenie że jest zmęczona. Trochę więcej uśmiechu na twarzy i optymizmu w wypowiedziach. Pokazać światu, że z Pani "dziarska dziewczyna".

0

Zglos komentarz

M
Maxfred 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Dokładnie, nie ryją z Polski tylko z pacynki.

0

Zglos komentarz

Reklama