Reklama
Po jednym dniu "rządzenia" złożył dymisję

Po jednym dniu "rządzenia" złożył dymisję

przez [Usunięty użytkownik] — 10 lat temu
8

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

No to jest wyraźny postęp, za tamtej władzy nikt nie rezygnował , za podobne wykroczenia nawet awansowano Sikorskiego.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

tu się chociaż raz z tobą zgodzę,że postęp,ale po co prowokować a potem sprawę ,,odkręcać" może odprawę dostanie ?

0

Zglos komentarz

P
plemiona1234 🏹 Łowca
10 lat temu

gajcy nie pisz bzdur a jasińskiemu czy mastalerkowi jakoś "presja mediów" nie przeszkadza? większej głupoty ja twój "wyraźny podstęp" nie słyszałem

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Sikorskiemu , i calej PO po aferze tasmowej tez nie przeszkadzało. Tak wiec pl. Postęp jest wyraźny. Gdyby takie standartu mialo PO i PSL to w 2 lata nie bylo by politykow godnych zajmować jakiekolwiek stanowiska państwowe z tych formacji

0

Zglos komentarz

P
plemiona1234 🏹 Łowca
10 lat temu

a który z polityków spełnia jakiekolwiek standardy - wymieniaj czekam

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
10 lat temu

dostanie giga odprawę i... następną posadkę, oczywiście po cichu...

0

Zglos komentarz

X
Xanthos 😏 Szyderca
10 lat temu

Odprawa pewnie wpadnie.

0

Zglos komentarz

K
Kinomarek 🏹 Łowca
10 lat temu

co się dziwić Prezesowi, spółka jest polska, a on jest Hiszpan,

0

Zglos komentarz

Reklama