Reklama
Reklama

Komentarze

5
A
Anonim
10 lat temu

tradycja!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

sami na siebie będą donosić ?

0

Zglos komentarz

D
doody 🎖️ Snajper
10 lat temu

Ktokolwiek dopuszcza się pe****lii, obojętnie czy ksiądz, robotnik czy profesor jest kanalią, która zasługuje na kastrację (niekoniecznie chemiczną) Ale ksiądz, który ma być autorytetem moralnym zasługuje na podwójną karę...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Polski katolik toleruje gwalty ksiezy ale juz nie toleru gwaltow dokonywanych przez niewiernych.Polski katolik to niewyksztalcony zacofany egocentryk i cham.Do tego chytry i zawistny id***a.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Jak ksiadz zgwalci to mowia ze to tylko czlowiek i Bog go bedzie sadzic ale jak imigrant to zrobi to do obozu koncentracyjnego chca go zamykac.Jak samorzad wyplaca im zasilki to jeszcze wyzywaja go od dziadow i zlodzieji.Jak ksiadz tylko ich skubie z kasy to go jeszcze goszcza i donosza na innych a...

Jak ksiadz zgwalci to mowia ze to tylko czlowiek i Bog go bedzie sadzic ale jak imigrant to zrobi to do obozu koncentracyjnego chca go zamykac.Jak samorzad wyplaca im zasilki to jeszcze wyzywaja go od dziadow i zlodzieji.Jak ksiadz tylko ich skubie z kasy to go jeszcze goszcza i donosza na innych a pozniej glowy popiolem sypia.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Mam takiego znajomego zatwardzialego katolika ktory jak zobaczyl w telewizji ze na filipinach doszlo do kleski zywiolowej to stwierdzil ze oni tam w Boga nie wierza i dobrze im tak.Typowy polak katolik.Tacy ludzie wciskaja swoje ryje do samorzadow i chca rzadzic innymi.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Mądry człowiek chcąc zaistnieć przedstawia siebie z jak najlepszej strony,głupi wyśmiewa innych!!!

0

Zglos komentarz

M
marcinb45 💩 JP 100%
10 lat temu

I ciapate i oni to jest to samo Dzicz!!do utylizacji!

0

Zglos komentarz

Reklama