Reklama
Reklama

Komentarze

8
B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

UFASZ KOSZER GW i jej naczelnemu MAXI-NIE OSZUKUJ.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Max młody komunistów. A za twojej władzy to k..a media do czego były podobne? Jeden wielki sciek propagandowy

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

No kurcze. Marx się zrobił czuły na prawdę:) największy klamczuch i manipulator na tym forum. Oficer aparatu bezpieczeństwa. Sam tak pisał. Teraz żąda swojej prawdy bo cudza mu nie pasuje:)

0

Zglos komentarz

D
doody 🎖️ Snajper
10 lat temu

W ogóle media powinny być apolityczne. Powinny byś odrębnymi firmami. Jeżeli mówią nieprawdę, można je zasądzić i ukarać.

0

Zglos komentarz

K
krissokrizisso 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Brakuje Lisa śpiewającego "mury" Kaczmarskiego!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

TVP zawsze mozna porownac z TVNiemcy

0

Zglos komentarz

Z
zakazlewakowania 🌾 Wieśniak
10 lat temu

jakoś nie było słychać twojego oburzenia jak Popaprańcy decydowali co mamy zobaczyć w telewizji

0

Zglos komentarz

M
mikojan321 🎖️ Snajper
10 lat temu

Przypominam! Prosze oglądac TVn24, POLSAD, wiocha, tam jest porządek ;) PRECZ z PIS!

0

Zglos komentarz

Reklama