Podobne posty
Komentarze
9A po kiego się przyznała do winy? Sprawa mogłaby się ciągnąć latami aż do wojny. A w czasie wojny to kogo by to obchodziło? A może by została odznaczona?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a gdzie wolność słowa podstawowe prawo które daje nam konstytucja i demokracja, schowały się za lewacką ideologią?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ja ją popieram w 100% a tych co podali ją do prokuratury potępiam konfidenci srają w nasze polskie gniazdo
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Olu prawdziwi Polacy sa z Tobą!! Trzymaj sie i na pochybel skur****nom
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nigdy nie przyznawajcie się do winy, mówcie że ktoś zhakował wasz komputer, tak ja to robi znany sędzia z PO.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polacy nie dajmy się!!!Nasi dziadowie ,nasi ojcowie wywalczyli nam tę wolność.Mamy prawo do wolności we własnym kraju.Tak zwani uchodźcy,do siebie!!!Tam domagać się socjalu i poszanowania!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane