Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
kircholm 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

A Ty co Grzesiu, nie słyszałeś o marszach kodu?

0

Zglos komentarz

G
grzes2306 🎖️ Snajper
10 lat temu

Chciałem żeby było coś bez polityki... :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Jest coś lepszego ZRIPOSTUJ LEWAKA nic tego nie przebije!

0

Zglos komentarz

P
PatrykMm 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Moim zdaniem bieg z żoną jest fajny ,na pewno zbliża sam bym tak pobiegał no ale nie mogę, bo nie mam żony xd

0

Zglos komentarz

Reklama