Reklama
Reklama

Komentarze

1
G
gruby 🌾 Wieśniak
10 lat temu

wolą dać prezesowi podwyżkę za dobrą prace niż płacić haracz kaczomo**ą za darmo co w tym dziwnego

0

Zglos komentarz

Reklama