Reklama
Reklama

Komentarze

11
[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Nooo ,dobrze napisane, WASZEJ ŻYDO-AGENTURALNEJ demokracji... na szczęście Polacy przejrzeli na oczy i nie chcą takich śm***i jak ci ze zdjecia

0

Zglos komentarz

V
Verathez 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Gdyby Polacy przejrzeli na oczy to nie wybraliby ani PO ani PiSu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

dokladnie-WASZEJ demokracji,a nie Polakow.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

No własnie-Bronimy naszej demokracji- wykorzystując do tego pożytecznych głupków.

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
10 lat temu

Oni bronią swojej demokracji

0

Zglos komentarz

N
NickAndros 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Narażasz się na szykany ze strony admina - kodziarza.

0

Zglos komentarz

H
huj0 🌾 Wieśniak
10 lat temu

yebać św***e rządzące.....

0

Zglos komentarz

N
NickAndros 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Cześć :)

0

Zglos komentarz

A
amenhotep 🏹 Łowca
10 lat temu

Jak się cieszę, że te gęby oglądam tylko na "Wiocha" a nie w mediach publicznych.

0

Zglos komentarz

E
er3kcja 💩 JP 100%
10 lat temu

J3ban3 śc****a

0

Zglos komentarz

Z
zacharowicz 🎖️ Snajper
10 lat temu

"Zwykli Polacy" wyszli na ulicę...

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
10 lat temu

Nie mam apetytu, a po tych mo**ach chętnie bym ... sami wiecie co ;-)

0

Zglos komentarz

U
Untraceable 🏹 Łowca
10 lat temu

Sądząc po Twoim awatarze to oddałbyś stolca na ich ryje? :D Zwymiotować zawsze też można :)...i naszczać...

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
10 lat temu

3w1 :-)

0

Zglos komentarz

N
Nasi 😏 Szyderca
10 lat temu

twarze jak maski :D może by tak tych Pisowców razem z KODowcami usunąć już na zawsze z polityki :D demokratycznie głosując na inne partie :D

0

Zglos komentarz

T
titom 🌾 Wieśniak
10 lat temu

To się nazywa ból dopy za utraconą władzą.

0

Zglos komentarz

Reklama