Reklama
Reklama

Komentarze

4
L
Luznyszyderca88 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Na taką demokracje aż miło popatrzeć. Jeszcze dużo musimy sie nauczyć.

0

Zglos komentarz

L
lukaszenka17 😏 Szyderca
10 lat temu

W Polsce podobnie... Nikt nie myśli tylko z góry mają narzucone jak głosować i też sobie czasami tak pykają ;)... Ale kogo to obchodzi...

0

Zglos komentarz

H
hanamontana11 😏 Szyderca
10 lat temu

Jak w parlamencie UE Niemcy wciskaja zaPO

0

Zglos komentarz

A
Ave_K 😏 Szyderca
10 lat temu

W PiS tylko więcej marionetek siedzi w ławkach.

0

Zglos komentarz

Reklama