Reklama
Reklama

Komentarze

1
W
wiocha1984 🎖️ Snajper
10 lat temu

na ul. Przebendowskich w Gdyni. Może nie tyle "łoju we łbie" , co siana w portfelu ... no i słomy w butach

0

Zglos komentarz

Reklama