Reklama
Reklama

Komentarze

1
G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Lepiej dla policjanta by bylo by pozwolił zabić kogos , i wtedy ewetualnie interwencja, a najbezpieczniej by bylo gdyby policjant niczego nie widział....

0

Zglos komentarz

Reklama