Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
Antykamera 👑 Bóg Wiochy
10 lat temu

To jest wiara w tych czasach jedna znalezć to już coś,najgorzej że katolicy wierzą ze bedą żyli dalej tu poszukaj jakiejś logiki ?

0

Zglos komentarz

K
ksiaze99 🌾 Wieśniak
10 lat temu

co ty pierdo..sz?????!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

A
Antykamera 👑 Bóg Wiochy
10 lat temu

czytać anlfabeto nie potrafisz.

0

Zglos komentarz

K
ksiaze99 🌾 Wieśniak
10 lat temu

co ty pierdo..sz?????!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

A
Antykamera 👑 Bóg Wiochy
10 lat temu

Ze szcze na ciebie konski zwisie

0

Zglos komentarz

K
ksiaze99 🌾 Wieśniak
10 lat temu

co ty pierdo..sz?????!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

B
bigszu99 🎖️ Snajper
10 lat temu

Najgorsze jest to, że ateiści wierzą (SIC!) że życie powstało przez przypadek, bo tak się atomy poukładały że ożyły. Wrzuć rozłożony szwajcarski zegarek do woreczka i potrząsaj nim aż się sam złoży, nakręci i zacznie chodzić. Tyle tylko że w tej teorii jest eden minus - skąd się wzięły atomy?

Najgorsze jest to, że ateiści wierzą (SIC!) że życie powstało przez przypadek, bo tak się atomy poukładały że ożyły. Wrzuć rozłożony szwajcarski zegarek do woreczka i potrząsaj nim aż się sam złoży, nakręci i zacznie chodzić. Tyle tylko że w tej teorii jest eden minus - skąd się wzięły atomy?

0

Zglos komentarz

H
Heisenberg88 🏹 Łowca
10 lat temu

Bigszu wrzuć do woreczka ten sam zegarek i poczekaj, aż Bóg Ci go poskłada nakręci itp. Podałeś jakieś dziwne porównanie i nie pomyślałeś, że zadziała ono również w drugą stronę?

0

Zglos komentarz

B
bigszu99 🎖️ Snajper
10 lat temu

Heisenberg88 - nie takie rzeczy Bóg nam czyni, ale nie wtedy mu karzemy to zrobić. Pamiętasz Jezusa na pustyni i kuszenie przez Szatana? Nie wystawiaj Boga swego na próby. BTW Jeśli jesteś ateistą, to powiedz jak powstało życie? Samo z siebie?

0

Zglos komentarz

H
Heisenberg88 🏹 Łowca
10 lat temu

Bigszu99 w drugą strone to też działa. Wrzuć do worka rozłożony szwajcarski zegarek i poczekaj, aż Bóg go podkłada

0

Zglos komentarz

K
kon-rafal 🌾 Wieśniak
10 lat temu

To nie jest T-72. To jest PT-91 TWARDY, a miało być tak pięknie ;)

0

Zglos komentarz

B
bigszu99 🎖️ Snajper
10 lat temu

A co to jest PT91 jeśli nie modernizacja T-72 z polskim SKO, silnikiem i francuską termowizją?

0

Zglos komentarz

Reklama