Reklama
Reklama

Komentarze

7
G
g6307844 😏 Szyderca
10 lat temu

to jest błąd w matriksie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Ile razy ten sam szajs na głównej? Ta fotka już chyba na każdej stronie latała po 10 razy...

0

Zglos komentarz

J
jarek_arek 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ale to przecież jest w Lublinie!

0

Zglos komentarz

B
banus1 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Takie pewnie typówki były

0

Zglos komentarz

B
BloodyFace 😏 Szyderca
10 lat temu

w polsce nic lepiej. popatrzcie po wlasnych podworkach

0

Zglos komentarz

P
piotrekkk44 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Dajecie sie na to nabrać? zdjęcie słabej jakości i na dobre oko widać, że przerobione przede wszystkim..

0

Zglos komentarz

M
majsterdomowy 🌾 Wieśniak
10 lat temu

To zdjęcie jest z ruskiej strony i przy wejściu jet tablica,że to jest budynek Ministerstwa budownictwa-POWAŻNIE(jak znajdę oryginał,to zapodam)

0

Zglos komentarz

Reklama