Reklama
Reklama

Komentarze

6
R
rogerwiocha 🎖️ Snajper
10 lat temu

najgorsze jest to, że to prawda.....

0

Zglos komentarz

T
tata493 🌾 Wieśniak
10 lat temu

No widzisz maxiu ? Da się ??? Potrafisz jednak dodać coś normalnego ....:*

0

Zglos komentarz

B
burle 🌾 Wieśniak
10 lat temu

no co ja widze maxiu narzeka na swoich chlebodawcow... siwat zwariowal :)

0

Zglos komentarz

S
student2707 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Z automatu daję łapkę w dół dla wszystkich kawałów, bo ten portal to nie miejsce dla nich

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Maxi Ty wredny szowinistyczny antysemito

0

Zglos komentarz

B

no fakt, przecież podczas wojen w Europie, załoga z Rudego przy każdym napotkanym czołgu bez amunicji i paliwa, oddawał swoje.. Na każdej wojnie tak się dzieje. Czy to wojna na Bliskim Wschodzie czy czas IIWŚ, czy wojna w dawnej Jugosławii, czy obecnie na Ukrainie.

0

Zglos komentarz

Reklama