Reklama
Reklama

Komentarze

15
V
vacarius 🏆 Master
10 lat temu

Gołębie obsrają im ten pomnik.

0

Zglos komentarz

A
Andy1313 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Obawiam się, że nie tylko gołębie.

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

DZIADA OWSIKA ROZLICZYC!

0

Zglos komentarz

Z
zimny_edek 😏 Szyderca
10 lat temu

Pamiętaj bodan co ci zawsze mówi lekarz: "najpierw tabletki, potem internet".

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

sprzedażą tych "cegiełek" powinien się zająć Rydzyk , on jest biegły w tych sprawach

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
10 lat temu

PIS to ma w ch** kasiory więc nie wiem po co ta zasłona ze zbiórką???.....chcą jeszcze więcej kasy natrzepać? Jak społeczny komitet to niech zbierają na społeczne potrzeby a nie zadufanie małego człowieczka z wielkim ego. Wiadomo było, że jak PIS dojdzie do władzy to się zacznie pomnikomania smoleńs...

PIS to ma w ch** kasiory więc nie wiem po co ta zasłona ze zbiórką???.....chcą jeszcze więcej kasy natrzepać? Jak społeczny komitet to niech zbierają na społeczne potrzeby a nie zadufanie małego człowieczka z wielkim ego. Wiadomo było, że jak PIS dojdzie do władzy to się zacznie pomnikomania smoleńska tak jak była papieżomania....na głupoty to się moment kasa znajdzie.

0

Zglos komentarz

R
robalus1970 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Amber Gold przy tym to bedzie pikus ...

0

Zglos komentarz

K
kircholm 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

komoruski nie piierdoolił się z dobrowolną zbiórką. W Ossowie postawił pomnik bolszewickim najeźdźcom z pieniędzy podatników, nie pytając ich o zgodę.

0

Zglos komentarz

S
samthebludger 🌾 Wieśniak
10 lat temu

widać prawda w oczy kole tych co minusują.

0

Zglos komentarz

K
kircholm 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Racja. Jak widzę minusy i zero polemiki, to mam podwójną satysfakcję :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Jerzy Owsik gwałci małe dzieci

0

Zglos komentarz

T
Titik88 😏 Szyderca
10 lat temu

To jest was już dwoje...

0

Zglos komentarz

C
Czaplak 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jeden taki już zbierał cegiełki na stocznię, może służyć doświadczeniem.

0

Zglos komentarz

P
piotrbigaj 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Owsiaka sie czepiaja bo wiekszosc pieniedzy, ktore wolontariusze zbieraja trafaia do kieszeni jegi i jego zony...

0

Zglos komentarz

S
samthebludger 🌾 Wieśniak
10 lat temu

To Polska jest tak zje***a że pozwolenie a zbiórkę trzeba mieć?

0

Zglos komentarz

S
samthebludger 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Polska jest tak zje***a że trzeba mieć pozwolenie na zbiórkę?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

JAk rozumiem masz jakies dowody czy tylko tak kłapiesz mo**ą ?

0

Zglos komentarz

U
unrealista 🌾 Wieśniak
10 lat temu

On tylko kłapie mo**ą. Jak zwykle...

0

Zglos komentarz

K
kurcze1985 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Zbiórka??? A nie przypadkiem sprzedaż??? W końcu są tam nominały 10, 20 i 50. A Owsiaka się czepiają bo nie wiadomo dlaczego przekazuje zaledwie połowę tego co uzbiera na sprzęt. Sam jak mam okazje to rzucę do puszki WOŚP ale jestem ciekaw gdzie jest ta druga połowa.

0

Zglos komentarz

K
KurdePL 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ładnie są zrobione. Jakby przez PWPW zostały wydane.

0

Zglos komentarz

M
michaell565 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A ktoś słyszał o pozwoleniu na zbiórkę jak KOD zbierał do puszek??? I gdzie jest podatek odprowadzony ????

0

Zglos komentarz

Reklama