Reklama
Luksusowe osiedle w Warszawie budują niewolnicy

Luksusowe osiedle w Warszawie budują niewolnicy

przez mipa — 10 lat temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
D
doody 🎖️ Snajper
10 lat temu

Ciekawe co jedzą w Polsce, żeby pieniądze wysłać do Korei..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Miseczkę ryżu na dzień.

0

Zglos komentarz

P
polak1616 😏 Szyderca
10 lat temu

We Wrocławiu też są.

0

Zglos komentarz

A
alexkret 🌾 Wieśniak
10 lat temu

czy przez posredniaka da rade ich ogarnac, wezme 3 za pensje jednego z moich rpacowniku ( ma minimalna)????

0

Zglos komentarz

M
ManiekFraniek 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Tak się w Polsce buduje biznesy, a później jaki to wspaniały przedsiębiorca, jaki bogaty.

0

Zglos komentarz

Reklama