Podobne posty
Komentarze
9może teraz bodan coś powie na ten temat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
w niewygodnych dla nich sprawach "nabierają wody w usta"albo piszą głupoty typu "dziś jest brzydka pogoda" zero obiektywizmu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bodan-srodan nic nie powie bo to sped#lona ameba bez własnego zdania.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
egon68 ja chętnie powiem. Takich jak on zamykać i to w ciężkim pierdlu z zawodowymi kryminalistami (starczą mu 3 latka kryminał strasznie nie lubi pe****lii) ale nie każdy ksiądz jest zboczeńcem molestującym dzieci. Ale modna jest nagonka na to a fakt, że kościół o tym niemrawo w Polsce mówi tylko j...
egon68 ja chętnie powiem. Takich jak on zamykać i to w ciężkim pierdlu z zawodowymi kryminalistami (starczą mu 3 latka kryminał strasznie nie lubi pe****lii) ale nie każdy ksiądz jest zboczeńcem molestującym dzieci. Ale modna jest nagonka na to a fakt, że kościół o tym niemrawo w Polsce mówi tylko ją zwiększa. Czy jak napiszę, że każdy pod wpływem alkoholu to degenerat, gwałciciel i morderca tylko dlatego, że jakiś odsetek zgwałcił i zabił to napiszę prawdę? Nie. I tak samo jest w tym wypadku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A może powiecie cos na temat kijowskiego i tego co miał na kompie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie zebym bronil księdza, ale pe****l to pe****l, tymbardziej przewodniczący szKODników
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
co nas obchodzi jakiś tam Kijowski, ksiądz ma być autorytetem moralności i tu wychodzi ich obłuda.Nie ma żadnego usprawiedliwienia karać z największą surowością,a nie zmieniać im tylko parafie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oj tam, oj tam - to wina dzieci, po co są takie niewinne - tylko drażnią pasterza
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale aż dziw bierze że ten pasterz owieczek ( czytaj fryzjer )do tej pory nie obraził uczuć religijnych żadnego katolika ,przecież żyje w ciężkim grzechu i dotyka komunii Św.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sąd to strata czasu . wziąć i samemu wymierzyć sprawiedliwość . nie ma się co cackać z tymi k@rwami. osobiście rozj#bał bym mu jaja młotkiem .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zamęczył bym sk@rwysyna aż by go gangrena zeżarła . ropa , robaki , gangrena , otwarte rany i ból którego nie da się w żaden sposób określić słowami. oczywiście na śmierć nie zasłużył.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Następna wstawka o księżach i kolejne 5zł na koncie autora.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jaki ty zorientowany jesteś
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie-strzeliłem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane