Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
SierzantYelonek 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A na drzwiach pokoju 321 " klucze w recepcji na parterze"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Przecież wiadomo że polacy to złodzieje

0

Zglos komentarz

S
sebutza 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A na drzwiach napis - "klucz znajduje się w rejestracji na parterze"

0

Zglos komentarz

Reklama