Reklama
Reklama

Komentarze

6
O
oszukister 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Lepszej jakości niestety nie dało się zrobić, jeśli ktoś chce w lepszej jakości niech piszę na PW

0

Zglos komentarz

M
MarcinLodz 🌾 Wieśniak
10 lat temu

tak to jest jak sie chce kupic diesleka niestety i to jeszcze z koncernu vag

0

Zglos komentarz

K
komandos13 🏹 Łowca
10 lat temu

Najwyższy czas,żeby na takich handlarzy co kombinuja,cofaja liczniki,itp,był paragraf. Ukrócić to chamstwo i złodziejstwo.

0

Zglos komentarz

N
noigel 🎖️ Snajper
10 lat temu

można jakieś streszczenie bo nie chce mi się tego czytać.

0

Zglos komentarz

S
Smigiel28 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A czym konkretnie ten handlarz różni się od typowego "Mirasa"? Pewnie niczym, kupujesz auto od handlarza, Twoja sprawa. Handlarz zwykle kupuje złom za półdarmo, pudruje, czyści, dorabia historię (bezwypadkowy, pierwszy właściciel, po naprawach, itp.) i szuka jelenia ... A jeleni u nas dost...

A czym konkretnie ten handlarz różni się od typowego "Mirasa"? Pewnie niczym, kupujesz auto od handlarza, Twoja sprawa. Handlarz zwykle kupuje złom za półdarmo, pudruje, czyści, dorabia historię (bezwypadkowy, pierwszy właściciel, po naprawach, itp.) i szuka jelenia ... A jeleni u nas dostatek.

0

Zglos komentarz

A
artarus 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

...i jeszcze że jeździła nim staruszka tylko w niedzielę , do kościoła i tylko z górki ;)

0

Zglos komentarz

O
oszukister 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Bezczelnie jeszcze dzwonił i groził kolegami i nie tylko ;D szkoda słów, ale z tego co wiem to mieli wprowadzić jakąś karę za to, że "przedmiot" nie odzwierciedla opisu. Według mnie tak powinno być i koniec i do tego jeszcze zwrot za paliwo...

0

Zglos komentarz

Reklama