przez
[Usunięty użytkownik]
— 10 lat temu
Podobne posty
Komentarze
2
K
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu
W polityce wschodniej nic się nie zmieniło. My im pożyczkę, oni nam w zamian pomnik Bandery :)
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
K
krewky
🌟
Padawan
10 lat temu
Już nie wspominając, jak pięknie się nam odwdzięczyli, wprowadzając ponowne embargo na polskie mięso.
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu
Podobno 11 lipca miał być ustanowiony "Dniem Pamięci Męczeństwa Kresowian" ale po naciskach naszego "strategicznego sojusznika" od embarga mięsa (jak wspominałeś) przeniosą to na 17.09! By rozmyło się w sowieckich zbrodniach.
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
U
unrealista
🌾
Wieśniak
10 lat temu
Wredne banderowskie bydło powinno być traktowane tak jak na to zasługuje! Polska powinna wybudować na wschodniej granicy pięciometrowy mur z zasiekami (z pominięciem Białorusi).
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane