Reklama
Od czwartku mamy nowego ambasadora na Ukrainie

Od czwartku mamy nowego ambasadora na Ukrainie

przez [Usunięty użytkownik] — 10 lat temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
K
krewky 🌟 Padawan
10 lat temu

No to ładnego ambasadora nam pan Waszczykowski zafundował.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

W polityce wschodniej nic się nie zmieniło. My im pożyczkę, oni nam w zamian pomnik Bandery :)

0

Zglos komentarz

K
krewky 🌟 Padawan
10 lat temu

Już nie wspominając, jak pięknie się nam odwdzięczyli, wprowadzając ponowne embargo na polskie mięso.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Podobno 11 lipca miał być ustanowiony "Dniem Pamięci Męczeństwa Kresowian" ale po naciskach naszego "strategicznego sojusznika" od embarga mięsa (jak wspominałeś) przeniosą to na 17.09! By rozmyło się w sowieckich zbrodniach.

0

Zglos komentarz

U
unrealista 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Wredne banderowskie bydło powinno być traktowane tak jak na to zasługuje! Polska powinna wybudować na wschodniej granicy pięciometrowy mur z zasiekami (z pominięciem Białorusi).

0

Zglos komentarz

Reklama