Reklama
Reklama

Komentarze

3
F
Fixumdyrdum Czysta Moc
10 lat temu

Na TVPis przed meczem w pseudo strefie kibica konferencja pani premier szczydło, po meczu oczywiście zamiast paru komentarzy do meczu... konferencja pani premier

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
10 lat temu

Premier babo chłopa .

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
10 lat temu

Cze pe**ły, już jesteście po obciągu wzajemnym???

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
10 lat temu

Nie interesuj się c**lu bo kociej mo**y dostaniesz .

0

Zglos komentarz

C
CzuowiekBanan 😏 Szyderca
10 lat temu

grzeczniej patusie bo ci rysiek premii nie wyplaci

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
10 lat temu

Musiał bym być takim lizusem jak ty co za premie laskę robi

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

TVN TO TAKIE G jak SOROSZOWKA GW.

0

Zglos komentarz

J
junoxx 🏹 Łowca
10 lat temu

tak wiemy bodanie tylko tv trwam i tvp sa rzetelnymi mediami szkoda ze bez widzow a ogladalnosc spada oj spada

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
10 lat temu

Panowie tu nie ma co dyskutować z tym od toi-toi-a i bolesnych s**czek. Sam ma rozwiercony otwór od nadstawiania i teraz się odgrywa

0

Zglos komentarz

Reklama