Reklama
Reklama

Komentarze

2
Z
zLewus 🏹 Łowca
9 lat temu

rzeź? ledwo wygrali, można nawet powiedzieć że kolejny raz im się pofarciło

0

Zglos komentarz

Z
Zerocool 🏹 Łowca
9 lat temu

Mhm kolejny niezadowolony lewak.

0

Zglos komentarz

Z
zLewus 🏹 Łowca
9 lat temu

umiem po prostu być obiektywny, a ty uważasz że wymęczone 1:0 to "rzeź"? zadowolony prawaku:D

0

Zglos komentarz

G
gastryk 😏 Szyderca
9 lat temu

zLewus ma rację. Dużo szczęścia mieliśmy i zadowolenia z gry naszych to raczej niema!

0

Zglos komentarz

Reklama