Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
krissokrizisso 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Za życia nie odwiedzali, ale selfie trzeba zrobić.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

czysty de**lizm , na facebooka jakiś po**b wrzuca fotki zmarłych dzieci i karze w komentarzu pisać "amen" nie rozumiem dlaczego tamtejsi admini nie zablokują to konto

0

Zglos komentarz

Reklama