Reklama
Reklama

Komentarze

3
I
ikswohceicjow 😏 Szyderca
9 lat temu

Gdyby cuda się zdarzały to każdemu z nich sprzedał bym kopa na japę przez ekran monitoru - butem którym wszedłem rano w gó**o

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

to jest szacunek dla wielkiego sportowca,wstdzcie się półgłowki

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
9 lat temu

przyznać jednak należy, że się prześlizgnęli

0

Zglos komentarz

Reklama