Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Już jest. Więc nie zabłyśniesz.

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
9 lat temu

WIADOMOSC-WIADOMO SKAD.MAXI:DAWAJ O PE****LACH-GW PISZE PRAWIE CODZIEN-napewno cos nowego juz jest!.TO TWOJ AUTOPSYJNY TEMAT

0

Zglos komentarz

O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
9 lat temu

odezwał się król głupków na wiocha.bodan przypomnij z jakich okazji w czasach PRL organizowałeś akademie będąc kierownikiem domu kultury

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
9 lat temu

Podwójna moralność czarnych czy kogoś jeszcze dziwi już nawet w kabaretach się z nich śmieją

0

Zglos komentarz

Reklama