Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
bodan 🌾 Wieśniak
9 lat temu

DAWNO TO BYLO I NIEPRAWDA.RZEPLINSKI PO RYJU I TEKSTACH NADAJE SIE NA CIECIA.'SEDZIOWIE PLATFUSOW TAKOZ.

0

Zglos komentarz

O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
9 lat temu

odezwał się król głupków na wiocha.bodan przypomnij z jakich okazji w czasach PRL organizowałeś akademie będąc kierownikiem domu kultury

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Gdyby wszystko było jasno i klarownie w prawie opisane to instytucja Trybunału Konstytucyjnego nie miał by sensu istnienia. Maxi rusz głową bo to akurat prosta sprawa jest.

0

Zglos komentarz

U
unrealista 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Dziś maxicoveri daje WYJĄTKOWO SŁABE suchary.

0

Zglos komentarz

Reklama