Reklama
Reklama

Komentarze

7
F
funkiller 😏 Szyderca
9 lat temu

Wygląda na to, że "Ałdi" więcej po warsztatach stało niż jeździło, a Fiat wiadomo - auto bezawaryjne. No chyba, że "Ałdi" więcej lata niż jeździ. ... A może ktoś licznik odkręcał? ... Eee, nie, kto by takie rzeczy robił i po co?...

0

Zglos komentarz

T
tomtomd705 🏆 Master
9 lat temu

Panie ksiadz jeździł tylko w niedziele i tylko po pokoju

0

Zglos komentarz

M
Mariusz8703aaaaa 🌾 Wieśniak
9 lat temu

To jakaś nowa Marka "Ałdi" ?

0

Zglos komentarz

P
piterek_gda 😏 Szyderca
9 lat temu

Ałdi to takie ałto?

0

Zglos komentarz

W
wiochasuper 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Fiat z firmy albo z poczty...

0

Zglos komentarz

H
hanys90 🌾 Wieśniak
9 lat temu

audiczką starsza pani po leki jeździła nic więcej

0

Zglos komentarz

G
goopol 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Niemcy dróg nie maja..

0

Zglos komentarz

Z
zebol 🌾 Wieśniak
9 lat temu

a ja mam fiata i mam obecnie 110 tys km od nowosci. rok 2008.

0

Zglos komentarz

K
konnycky 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Ogłoszenie: Wszystkie Merce, Audi, Bmw i inne auta, szczególnie w Dieslu nie maja przebiegu poniżej 200tys a nawet ponizej 300tys chyba, ze maja ze 2 lata. Nikt kto kupuje tak drogie auta nie sprzedaje ich zanim na siebie "nie zarobią". buzi.

0

Zglos komentarz

Reklama