Reklama
I jakoś człowiek od razu mniej się denerwuje.

I jakoś człowiek od razu mniej się denerwuje.

przez [Usunięty użytkownik] — 9 lat temu
19

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
E
elkomaro 🏆 Master
9 lat temu

Ja mam 23 i... Egzamin się zbliża heh

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
9 lat temu

Niezłą furkę sobie abro sprawiłaś:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Dziękuję:)

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
9 lat temu

Kto bogatemu zabroni :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

No właśnie:-P

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
9 lat temu

No, ale niewiem czy wiesz, VW jest niemiecki.Czy takiemu zagorzałemu pisowcowi wypada jeździć szwabskim autem :)

0

Zglos komentarz

K
kircholm 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

A czy tobie aaarab wypomina ktoś to, że jeździsz różową Wołgą?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Różową Wołgą??:)) kircholm dzięki,uśmiałam się:))

0

Zglos komentarz

K
kircholm 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

plus zimny łokieć.

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
9 lat temu

A ty kircholm pseudo Polsku jakim jeździsz.Pewno żukiem albo nysą

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Czyli przyznajesz aaarob, że jeździsz różową Wołgą i zimny łokieć też jest? Gratuluje...czysta esencja wieśniactwa, chociaż pewnie w twoich...przyjacielskich kręgach róż to popularny kolorek :)

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
9 lat temu

Białe polo :):):):)

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
9 lat temu

Lodami handlujesz?:)

0

Zglos komentarz

A
atyklera 🌾 Wieśniak
6 lat temu

A nie dlatego, że stary, może się przegrzewa i nie pociągnie na mocy, a te 20pktów to tylko tak na usprawiedliwienie.

0

Zglos komentarz

T
Titik88 😏 Szyderca
6 lat temu

A dlaczego w cywilizowanym kraju miałby kogokolwiek denerwować jadący zgodnie z przepisami kierowca?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

W cywilizowanym nie. Odkąd mój syn nauczył się znaków drogowych zaczął ze swojego fotelika nadzorować czy jadę przepisowo. Kontrola ta sprawiła, że przestałem przekraczać prędkość. Z czym się spotkałem? Z jazda na zderzaku, miganiem światłami, trabieniem, agresywnym i niebezpiecznym wyprzedzanie a n...

W cywilizowanym nie. Odkąd mój syn nauczył się znaków drogowych zaczął ze swojego fotelika nadzorować czy jadę przepisowo. Kontrola ta sprawiła, że przestałem przekraczać prędkość. Z czym się spotkałem? Z jazda na zderzaku, miganiem światłami, trabieniem, agresywnym i niebezpiecznym wyprzedzanie a następnie spowalnianiem (tak do 20/h). A nie jeździłem wolniej tylko zgodnie z przepisami.

0

Zglos komentarz

R
ruskm 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Żałosne jest to, że ktoś w ogóle pomyślał, że musi się tłumaczyć z przepisowej jazdy.

0

Zglos komentarz

J
J-1208 💩 JP 100%
6 lat temu

A nie jadę wolno, bo mam już 80 lat.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
6 lat temu

sąsiad ma nalepkę na zderzaku: im bliżej jesteś, tym wolniej jadę.

0

Zglos komentarz

Reklama