Reklama
Reklama

Komentarze

6
A
aaarob 🏆 Master
9 lat temu

Rozkaz "Montera" z 11 sierpnia 1944: "Wobec stwierdzenia wśród żołnierzy AK różnorodności w oznakach zewnętrznych na nakryciach głowy i ubiorze, polecam wszystkim d-com bezzwłocznie przystąpić do uregulowania tej sprawy w myśl poniższych wytycznych: Każdy żołnierz AK występuje w opasc...

Rozkaz "Montera" z 11 sierpnia 1944: "Wobec stwierdzenia wśród żołnierzy AK różnorodności w oznakach zewnętrznych na nakryciach głowy i ubiorze, polecam wszystkim d-com bezzwłocznie przystąpić do uregulowania tej sprawy w myśl poniższych wytycznych: Każdy żołnierz AK występuje w opasce biało-czerwonej, na białej części opaski - litery WP, między literami pośrodku - godło państwowe (orzeł), pod orłem - nr oddziału. Opaska [ma być noszona] na prawym przedramieniu ponad łokciem."

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
9 lat temu

Ale ciemny zacofany pisowski naród będzie kupywał wstawki płatnych pisowskich troli.Tfu.Precz z komuną I pseudo dziennikarzami z TVPis

0

Zglos komentarz

F
Fenrisek 🎖️ Snajper
9 lat temu

I się zesra... Gdzie jest napisane, że ten dziennikarz ma opaskę powstanca. Sam sobie to odpowiedziałeś pa**hu.

0

Zglos komentarz

K
KSUT 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

kołku opaska powstańcza miła symbol WP z orłem po środku. Jesteś kołek ciosany za kasę.

0

Zglos komentarz

K
KSUT 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

nie odróżniasz symboliki od realiów. Jak widzę Twoje komentarze, to pewnie byś siedział po drugiej stronie wisły z gwiazdą na czole i kazaczoka byś odwalał kiedy tłumiono powstanie. Zamilcz bo plujesz na wszystkich a głąb jesteś i kołek ciosany za marne grosze.

0

Zglos komentarz

F
Fenrisek 🎖️ Snajper
9 lat temu

aaarob to chory z nienawiści człowiek. Przebił nawet mocherowe berety w pluciu jadem.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Tfu , przecz z ciemnym i zacofanym aaarob

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
9 lat temu

Czyli wg ciebie wygląda to tak.Ten de**l założył nie powstańczą opaskę aby uświadamiać naród o powstaniu.

0

Zglos komentarz

S
Sensitivity 🎖️ Snajper
9 lat temu

Większych problemów nie macie? Poza tymi w swojej głowie?

0

Zglos komentarz

F
Fenrisek 🎖️ Snajper
9 lat temu

To jest bardzo ważny temat. Jest tak istotny dla istnienia Panstwa Polskiego, żezaż aaarob się bulwersuje.

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
9 lat temu

Nie qrwa, apel smolenski jest ważniejszy

0

Zglos komentarz

J
ja1ja 🏹 Łowca
9 lat temu

aaarab, przypominam, że twój prezydent w św. Flagi Narodowej rozdawał różowe chorągiewki i miał kotylion japonii albo monako

0

Zglos komentarz

F
Fenrisek 🎖️ Snajper
9 lat temu

W du**e mam apel smoleński jak pewnie większość społeczeństwa. Poproś swojego partnera aby był delikatniejszy i jakieś lubrykantu używał bo masz straszny ból d**y.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

bercik,ile Ty tych kont jeszcze masz?:)Robisz się coraz bardziej agresywny,czyżbyś miał jakieś pochodzenie muzułmańskie?:)

0

Zglos komentarz

J
jurek357 🌾 Wieśniak
9 lat temu

W Wojsku Polskim opaskę biało-czerwoną służby dyżurne wyznaczane do pełnienia służby nosiły na lewej ręce. Brak jest ustawowej decyzji na której ręce nosi się opaskę. Jeżeli chcesz uderzyć kij zawsze znajdziesz.Może należało by sprawdzać skarpetki weteranom. Paranoja, Pies jak się nudzi liże jaja....

W Wojsku Polskim opaskę biało-czerwoną służby dyżurne wyznaczane do pełnienia służby nosiły na lewej ręce. Brak jest ustawowej decyzji na której ręce nosi się opaskę. Jeżeli chcesz uderzyć kij zawsze znajdziesz.Może należało by sprawdzać skarpetki weteranom. Paranoja, Pies jak się nudzi liże jaja.

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
9 lat temu

W pysk ci plują ale trzeba mówić że deszcz pada.Żałosny jesteś człowieczku

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

aaarob tobie w ryja już każdy napluł a nawet naszczał ale dawno ale i tak mówisz, że deszcz pada. Do tego błaźnisz się przy każdej prawie wstawce jak widzę. To co tu jest to symboliczna opaska rozumiesz to słowo? SYMBOLICZNA umysłowa tępoto. Nie jest to oryginalna opaska jaką się nosiło...zresztą sa...

aaarob tobie w ryja już każdy napluł a nawet naszczał ale dawno ale i tak mówisz, że deszcz pada. Do tego błaźnisz się przy każdej prawie wstawce jak widzę. To co tu jest to symboliczna opaska rozumiesz to słowo? SYMBOLICZNA umysłowa tępoto. Nie jest to oryginalna opaska jaką się nosiło...zresztą sam nawet wrzuciłeś tłumoku pieprzony wpis jak ona wygląda ale i tak nadal prujesz ryja robiąc z siebie durnego błazna.

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
9 lat temu

nie zmieniłeś konta

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
9 lat temu

Dobra przyjadę Będę czekał kolo bramy tam gdzie przystanek od 262

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

abro on nie ma muzułmańskiego pochodzenia tylko pewnie ubogacają go kulturowo od tyłu i od góry:) Wiesz jak za brutalnie to można coś uszkodzić i u aaaroba najwyraźniej uszkodzono zarówno mózg (o ile jakiś miał) jak i tyłek (bo ból d*py ma non stop).

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

bercik się pogniewa za taka opinie o Nim:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Mam gdzieś bercika i jego pogniewanie się na mnie. Sam robi z siebie kr***na to po co żałować id**ty :) Mam tylko nadzieję, że nie będzie się rozmnażać albo jest bezpłodny.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Na wiosce rządzą młode komuchy!!! Które niszczą Polskę na i w każdy możliwy sposób!!!

0

Zglos komentarz

Reklama