Reklama
Reklama

Komentarze

1
W
wioskowe 😏 Szyderca
14 lat temu

zdjęcie jest normalne niema wiochy..i nie śmiej się z kogoś kto wcale nie dąży do takiego wyglądu..zastanów się 2 razy zanim wrzucisz kolejną taką fote.. pzdr

0

Zglos komentarz

Reklama