Reklama
Reklama

Komentarze

6
F
Fenrisek 🎖️ Snajper
9 lat temu

Ja tam czekam na "Wołyń"...

0

Zglos komentarz

R
robsonic 🏆 Master
9 lat temu

Jeśli to prawda to umarłem za życia. Chyba nie dam rady tego obejrzeć.

0

Zglos komentarz

R
rwd7 🎖️ Snajper
9 lat temu

a kiedy maxi prawde napisal ,chyba jak sie pomyli

0

Zglos komentarz

P
pornogrubas44 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Że co k*rwa???

0

Zglos komentarz

A
adammavic 😏 Szyderca
9 lat temu

Nie będę tego badziewia ogladal

0

Zglos komentarz

J
9 lat temu

maxidjota

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Marks.. Kicz czy nie kicz to zobaczą i ocenia ludzie . Wszyscy mowia ze discopolo to tez kicz a kazdy zna jakis kawałek.... Po za tym ty piszesz to co ci pracodawca nakazuje .. Pamiętasz co napisałeś o dniach mlodziezy ??? Pamiętasz co pisałeś na temat telefonów ??:).

0

Zglos komentarz

Reklama