Reklama
Reklama

Komentarze

33
C
cukierek89 🌾 Wieśniak
9 lat temu

to nie jest tak do końca... wycinane migłady kaszka na mleku obiad mielony z burakiem i ziemniakami no nie zjadłam bo ból twarde ale zupy jadłam rozumiecie. Swoją drogą kanapka taka a nawet dwie to syto ja nie widze problemu :) po to są lodówki dostępne dla pacjentów chcesz do dokupisz proste;) Ps.n...

to nie jest tak do końca... wycinane migłady kaszka na mleku obiad mielony z burakiem i ziemniakami no nie zjadłam bo ból twarde ale zupy jadłam rozumiecie. Swoją drogą kanapka taka a nawet dwie to syto ja nie widze problemu :) po to są lodówki dostępne dla pacjentów chcesz do dokupisz proste;) Ps.nie powiem bo schudłam 5 kg hihhi

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
9 lat temu

ten temat staje się juz naprawde nudny i oklepany

0

Zglos komentarz

L
leszkowaty 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

'jak z logowaniem *anonimie" bo z dieta tez w plecy jestes

0

Zglos komentarz

H
Honzl 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Jeb*ć biedę :-)

0

Zglos komentarz

Z
9 lat temu

W domach pacjenci wcale lepiej nie żreją niż w szpitalu. Skąd szpital ma dobierać na jakieś wykwintne menu? Niektórzy Janusze w swoim obłędzie by sobie jakiegoś bażatna glazurowanego zażądali niedługo.

0

Zglos komentarz

J
JanMytnik 🌾 Wieśniak
9 lat temu

daj Boze zebym jadl to przez dwa tygodnie.. i zgubie moj brzucho... --

0

Zglos komentarz

Q
qwad14 🌾 Wieśniak
9 lat temu

A czego spodziewałeś się - dewolaja? Jakbyś tego nie wiedział

0

Zglos komentarz

A
Arinori 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Przecież normalnie śniadanie 2 kromki z twarożkiem i szczypiorkiem . A co wy na te śniadanie chcecie dostać stek,kawior ?

0

Zglos komentarz

E
erni93 🌾 Wieśniak
9 lat temu

ludzie nie wiem czy wiecie ale szpitale mają obowiązek menu mieć ustalane przez fachowców, więc sądzę iż znają się na sprawie

0

Zglos komentarz

P
Pograbek 🎖️ Snajper
9 lat temu

no pięknie ktoś ma namiar...dobry szpital przynajmniej jest co jeść..

0

Zglos komentarz

E
elEseriks 😏 Szyderca
9 lat temu

To raczej nie Wojewódzki. Za dużo masła.

0

Zglos komentarz

E
erwin32 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Szczypiorek, twarożek prawdziwe masełko wszystko wyliczone kalorie muszą się zgadzać. Bynajmniej nadwaga nie grozi i skarżyć szpitala nie będą.

0

Zglos komentarz

R
ROBI00000000 🏹 Łowca
9 lat temu

Gdyby nie grabieżcze zapędy ZUSu i wszelkiej maści fiskusów można by dać normalne żarcie za tą stawkę...Ale taki kraj-najpierw podatki,opłaty,składki,potrącenia itd a na końcu mamy stawkę żywieniową w szpitalu podobną do stawki dobrej restauracji.(mowa np.o śniadaniu za porcję)

0

Zglos komentarz

D
dibo2 😏 Szyderca
9 lat temu

Śniadanko widzę na bogato heheheh taki nfz co zrobisz buta nie zjesz

0

Zglos komentarz

D
dawido1990-d1 🌾 Wieśniak
9 lat temu

W łodzi to liść sałaty do tego dają jest luksus co :-D

0

Zglos komentarz

L
luciolucio 🌾 Wieśniak
9 lat temu

W każdym a nie tylko w jednym!!!

0

Zglos komentarz

L
leonim 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Co się czepiacie?U mnie było takie samo tyle że: mniej masła, 3 kromki zamiast 2, mniej serka i brak szczypiorku.Takie śniadanie jak na zdjęciu to szczyt luksusu.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Za dużo masła dali.

0

Zglos komentarz

I
irou84 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Za każdym razem jak widzę takie zdjęcia to rozp...dala mnie głupota ludzi. A policzył ktoś ile takie jedzonko ma kalorii? Ile potrzeba kalorii dla osoby chorej i leżącej na śnadanie? Pomyślał ktoś że "ubogie" jedzenie może być skomponowane tylko dlatego że niektórym chorym nie można wielu...

Za każdym razem jak widzę takie zdjęcia to rozp...dala mnie głupota ludzi. A policzył ktoś ile takie jedzonko ma kalorii? Ile potrzeba kalorii dla osoby chorej i leżącej na śnadanie? Pomyślał ktoś że "ubogie" jedzenie może być skomponowane tylko dlatego że niektórym chorym nie można wielu rzeczy jeść? Pomyślał ktoś co ma jeść osoba np. kilka godzin przed operacją albo po operacji? Myśli ktoś czasem tutaj?

0

Zglos komentarz

A
art-b 🏹 Łowca
9 lat temu

Tym szczypiorkiem można się obeżreć jak krowa kiszonką.

0

Zglos komentarz

G
grzesiekx 😏 Szyderca
9 lat temu

Całkiem niezłe, ja miałem dużo gorsze...

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
9 lat temu

Pokazaliby śniadanie kapelana szpitalnego , pewnie ciut pożywniejsze

0

Zglos komentarz

F
funkiller 😏 Szyderca
9 lat temu

A pokazaliby śniadanie więźniów serwowane też za naszą kasę, jak to szpitalne.

0

Zglos komentarz

S
smietnik81 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Przynajmniej przy takim śniadaniu nie skończycie za 50 lat z nowotworem w grobie...

0

Zglos komentarz

D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

I kolejna kretyńska wrzuta yeebanego cykora co nawet konta nie założył. Takie wrzutki bezimienne powinny z góry lądować w koszu. Jeśli nie założyłeś konta bo jesteś: kr***nem, leniem, je**nym cykorem (niepotrzebne skreślić) to twoje wrzuty nie mają racji bytu i tyle...

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
9 lat temu

Kobieta Ci się Puszcza Sandomierska bo krwawisz .

0

Zglos komentarz

P
piotrekkk44 🌾 Wieśniak
9 lat temu

No co..dbają po prostu aby pacjęci nie przytyli..:P

0

Zglos komentarz

Z
zibi64 🌾 Wieśniak
9 lat temu

o laboga ! śniadanie z czterech dań, alllle wypas, ciekawy jestem reakcji na taki luksus w ZK!!!???

0

Zglos komentarz

P
Papior 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Masz całkowitą rację Gall Anonim. Takie śniadanie dla kobiety ciężarnej jest szkodliwe. Białe pieczywo to tak naprawdę cukier i do tego jeszcze wysoko przetworzony, bez błonnika i wielu cennych składników.

0

Zglos komentarz

M
mic123cim 🌾 Wieśniak
9 lat temu

No tak, jakby były 2 wieśmaki z frytami to by pacjentowi pasiło.....

0

Zglos komentarz

E
Eric_Cartman 🎖️ Snajper
9 lat temu

Szpital to nie restauracja Ale z drugiej strony w więzieniu lepiej idzie pojeść :p

0

Zglos komentarz

E
E1000000 🌾 Wieśniak
9 lat temu

ja tam bym opie....ił to, jak ona nie chce.

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
9 lat temu

Knur nie będzie karmił prosiąt to może opie...lić wszystko .wełna nie wełna byle du.a pełna .

0

Zglos komentarz

M
marcino75pl 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

SMACZNIE I ZDROWO.

0

Zglos komentarz

P
PolScot 🏹 Łowca
9 lat temu

Lekkostrawne i zdrowe śniadanie , nie wiem o co chodzi w tej wrzucie. Gdybyśmy wszyscy tak jadali,bylibyśmy zdrowsi.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

a co ty chcesz na sniadanie ? schabowego ?

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
9 lat temu

I masz same plusy za tak kretyńską wypowiedź? To jest oddział położniczy, palancie. Nie bariatryczny.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

plusy cie bola ? dzieciaku wyloguj sie i idz na powietrze a nie spinasz d**e przed kompem... moze przy okazji kultury troche nabierzesz bo widac ze z domu jej nie wyniosles

0

Zglos komentarz

Reklama