Reklama
Reklama

Komentarze

7
[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Tak ciężko obrócić zdjęcie???MInus dla zasady.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Ładna i zgrabna dziewczyna to wiocha?

0

Zglos komentarz

G
gebercik88 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Jedyny jej błąd, że założyła majtki.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

To pewnie przyjezdna dama zza Twojego opłotka Galu !Zdjęcie zrobione na Starym Mieście, możliwe, że to rodzima bądź zagraniczna turystka skąd zatem ta pewność iż to warszawianka ?

0

Zglos komentarz

J
jacaPRO 😏 Szyderca
9 lat temu

gdzie ta wiocha???

0

Zglos komentarz

S
spitulis 😏 Szyderca
9 lat temu

czerwony pas, za pasem broń....

0

Zglos komentarz

D
dupolinekPL 🌾 Wieśniak
9 lat temu

chyba tylko pedofix moze wstawiac takie cos na wioske;)

0

Zglos komentarz

Reklama