Reklama
Nie ma dużej kasy to nie ma gry. Nic nowego.

Nie ma dużej kasy to nie ma gry. Nic nowego.

przez [Usunięty użytkownik] — 9 lat temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
K
kriskus1 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Mogli tej ła**y nie brać tylko dać innej szanse. Jak nie chce grać to niech spierd...

0

Zglos komentarz

I
irek285 🏹 Łowca
9 lat temu

Nawet jak by zrezygnowała to pojechał by ktoś inny ale nie Polak.Bo ta decyduje miejsce w rankingu.Co nie znaczy że nie mogła powiedzieć oficjalnie że nie jedzie bo to nie opłacalne i tyle.

0

Zglos komentarz

A
ASY37 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

To nie pierwsza olimpiada, na której Pani Isia nie wykazuje woli walki. Dać młodą laskę z jakiegoś klubu tenisowego to chociaż pokaże wolę walki.

0

Zglos komentarz

P
poiut 😏 Szyderca
9 lat temu

jak ktoś się tak wypowiada "igrzyska nie są w tenisie najważniejsze, że ważniejsze są turnieje Wielkiego Szlema" to i po pierwszej rundzie odpadnie żenada

0

Zglos komentarz

A
Ave_K 😏 Szyderca
9 lat temu

Laska włożyła KUPĘ forsy by się wyszkolić, a takie ła**y jak wy bez ambicji z polski tylko by chcieli kupony odcinać. Ona tyam się dobrowolnie nie pcha, tylko ja zmuszają do reprezentowania Bulandy.

0

Zglos komentarz

Reklama