Traktujmy ich tak, jak oni traktują u siebie chrześcijan.
przez
apoalipsa316
— 9 lat temu
Oczywiście socjal niech wypłacają też z własnej kieszeni
Zgłoszenie zostało wysłane
nie zgadzam sie z tym,mojej corce 15 lat temu kredki zrzarli w przedszkolu(Francja)
Zgłoszenie zostało wysłane
W 100% popieram, tylko niech później nie płaczą że zostali okradzeni zgwałceni itp.
Zgłoszenie zostało wysłane
Święte słowa!!!
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlaczego tak zamilkli lewaccy zwolennicy przyjmowania tego gó**a ?
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ma opcji zaden frajej nie bedzie sprowadzal ciapkow na nasze podwiorko. Jak tak ich pragna niech wypierdal*** razem z nimi, bo to nie zmieni faktu ze przyjadą do POLSKI!!!!
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane