Reklama
Reklama

Komentarze

8
T
thyr 🎖️ Snajper
9 lat temu

zostaw niech ssie moze nie ma zywego to niech na brazie pocwiczy , pozniej bedzie jak znalazl

0

Zglos komentarz

W
waniasor 🏹 Łowca
9 lat temu

Tak wygląda samotność nawet pomnik jest dobry , a co będzie robiła na starość jak zostanie sama :-) :-) :-)

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
9 lat temu

Ja kzywilbym aby sobie ułożył i trysnal jej lawa w głowę

0

Zglos komentarz

D
9 lat temu

z pyska typowa lodziara

0

Zglos komentarz

H
hanscastorp 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Myślisz że by mu się nie podobało?

0

Zglos komentarz

A
Agona 😏 Szyderca
9 lat temu

autor zazdrosci bo juz odciski ma na lapie..

0

Zglos komentarz

Z
zgredzik112 🌾 Wieśniak
9 lat temu

autor zazdrosci ze wolala pociagnac pomnikowi niz jemu haha

0

Zglos komentarz

A
albercik179 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Zostawić przy życiu,przecież jeszcze ktoś może poużywać :)

0

Zglos komentarz

Reklama